Přikryl - Pirkhoff Viktor (Praha 1875 - 1962 Brno)
Psík a kobylka, signováno vpravo dole tužkou Přikryl - Pirkhoff, barevný dřevoryt/papír, 20 x 21,5 cm, pasparta, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
27.05.2017 - 15:00
- Vyvolávací cena:
CZK 3.000,-
Aukce: | Výtvarné umění a starožitnosti |
Datum: | 27.05.2017 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 20.05. - 27.05.2017 |